Srebrne obrączki ślubne

Srebrne obrączki stanowią atrakcyjną alternatywę dla tych tradycyjnych, wykonywanych ze złota. Dlaczego? Ponieważ mają wiele zalet. Przede wszystkim są nietypowe i oryginalne, a ich wybór świadczy o tym, że nie boicie się pójść pod prąd. Ponadto pięknie się prezentują i są równie trwałe oraz odporne jak złote. Srebrne obrączki są przy tym wyjątkowo praktyczne: nie uczulają, co sprawia, że mogą je spokojnie nosić również alergicy, pasują do wszystkiego, są subtelne i w dobrym guście. Na koniec warto podkreślić, że również ich cena jest znacznie przyjemniejsza niż cena obrączek ze złota czy platyny. To samo tyczy się srebrnych pierścionków zaręczynowych, stale zyskujących na popularności.

Obrączki srebrne klasyczne

Wybór obrączek jest bardzo ważny – w końcu będziecie nosić je do końca życia! Wiele par stawia na obrączki srebrne klasyczne, które wyróżniają się ponadczasową elegancją i nigdy nie wychodzą z mody. Stawiając na klasyczny, prosty model, masz pewność, że obrączka będzie równie dobrze prezentować się teraz, jak i za kilkadziesiąt lat. Ponadto pasuje do różnych rodzajów biżuterii, jaką będziesz nosić, jest stonowana i dyskretna.

Obrączki srebrne z cyrkoniami 

Obrączki srebrne z cyrkoniami łączą w sobie subtelny szyk z efektownym połyskiem. Zasadniczo są przeznaczone dla kobiet, choć odważni panowie również mogą się na nie zdecydować! Występują w wielu różnych wariantach – mogą być inkrustowane cyrkoniami na całym obwodzie, nieregularnie lub tylko w jednym miejscu, co daje zupełnie różne efekty. 

Poznaj naszą ofertę i znajdź najlepsze obrączki dla siebie!

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło