Bransoletki na sznurku

Bransoletki na sznurku to bezpretensjonalna ozdoba, która świetnie wpisuje się w styl młodzieżowy i jest ceniona przez kobiety młode (także duchem). Pasuje zarówno nastolatkom, jak i dorosłym paniom, które preferują casualowe, sportowe stylizacje. Czarny lub kolorowy sznureczek jest uroczy i podkreśla naturalny wdzięk, a srebrny element dodaje bransoletce nuty elegancji. Z pewnością spodobają ci się atrakcyjne wzory, które poprawiają nastrój i przyciągają wzrok: serduszka, kółka, znak nieskończoności czy drzewo wpisane w okrąg. Niektóre z nich są dodatkowo inkrustowane drobnymi cyrkoniami, co dodaje im blasku. Srebrne bransoletki na sznurku to ciekawa alternatywa dla popularnych ostatnio srebrnych bransoletek celebrytek.

Czarna czy czerwona bransoletka na sznurku?

Kolorom od wieków przypisuje się symboliczne znaczenie, co znajduje odzwierciedlenie również w świecie biżuterii. I tak czerwony sznureczek na ręku według niektórych ma przynosić szczęście i chronić przed pechem czy chorobą. Bransoletka na czerwonym sznurku stanowi zatem amulet zapewniający pomyślność i dobrą energię. Czerwoną nić można zobaczyć na nadgarstkach wielu znanych osób, z Madonną na czele.

Czerń jest z kolei synonimem elegancji i pasuje do wszystkiego. Czarna bransoletka na sznurku może jednak oznaczać coś więcej – pewność siebie, godność i profesjonalizm. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by potraktować to z przymrużeniem oka, a kolor sznurkowej bransoletki wybrać, kierując się wyłącznie gustem i upodobaniami – swoimi lub osoby, dla której jest ona przeznaczona.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło