Wymiana

Wymiana zakupionego towaru może nastąpić przez zgłoszenie kupującego na adres mailowy info@amjubiler.com.pl powołując się na numer zamówienia oraz wskazując pozycje do wymiany. Następnie po zwróceniu przez zamawiającego ustalonej pozycji zamówienia ma on możliwość zamówienia interesującej go pozycji z uwzględnieniem różnicy w cenie.

Zwroty

Zmieniłeś zdanie i nie chcesz zatrzymać kupionego na alesrebro.pl produktu?

W ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki możesz dokonać zwrotu produktu lub go wymienić. W celu wymiany produktu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: info@alesrebro.pl powołując się na numer zamówienia oraz wskazać produkty do wymiany.

Następnie po zwróceniu przez zamawiającego ustalonej pozycji z zamówienia ma on możliwość zamówienia ponownie interesującego go produkty na wymianę z uwzględnieniem różnicy w cenie.

Zwrot środków otrzymasz na konto w ciągu 14 dni liczonych od dnia otrzymania przez nas towaru.

Wysyłając przesyłkę zwrotną prosimy pamiętać o tym że nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem a poniesiony przez Ciebie koszt wysyłki nie podlega zwrotowi.

Prosimy o spakowanie i zabezpieczenie przesyłki, aby produkty dotarły do nas nieuszkodzone.  Pamiętaj, że aby otrzymać pełną zapłaconą kwotę, produkt musi być nieużywany, nienoszący żadnych śladów użytkowania i mieć wszystkie załączone metki. Uszkodzenie lub zerwanie wspomnianej metki będzie traktowane jako odstąpienie od umowy.

Gwarancja

Nasze produkty są objęte gwarancją producenta. W sprawie gwarancji prosimy o kontakt mailowy info@amjubiler.com.pl

Reklamacja

Nasze produkty są objęte reklamacją producenta. W sprawie reklamacji prosimy o kontakt mailowy info@amjubiler.com.pl

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło